משווקים

מחפשים דרך חדשנית להגיע לקהל הרחב ולהיות דומיננטיים בענף מרכזיות הענן?
ברוכים הבאים, נחתתם במקום המושלם!

אנחנו מציעים לכם את המרכזיות בענן המובילות בתחום תחת מיתוג משלכם, תוך שימוש בתשתית רחבה הכוללת מגוון אפשרויות מבוקשות ומתקדמות.

בפניכם הזדמנות בלתי נשכחת להיות חלק ממשפחת "ימות המשיח",
ולהפוך למשווקים מובילים ויצירתיים בענף הטלפוניה.

אנחנו בחברה מאמינים כי הצלחתכם היא הצלחתנו, ולכן, אנו מספקים לכם גישה למגוון כלים עוצמתיים
שיסייעו לכם להקים חברת מרכזיות משלכם.

המדיניות שלנו היא פשוטה ונגישה: אתם מקבלים את כל הכלים הקיימים בחברה שלנו, על מנת שתוכלו לפנות ללקוחותיכם באופן ישיר וממוקד. כל מה שנדרש מכם הוא להשקיע את המשאבים והכישורים שלכם לשיווק, ניהול ושימור הלקוחות שלכם. אנחנו נדאג לשאר הפרטים. כך נוכל לעבוד ביחד בצורה פשוטה ויעילה!

כמשווקים שלנו, אתם תהנו ממגוון הטבות:

מנהל תיק לקוח מקצועי

במטרה להעניק לכם שירות אישי ואיכותי, אנו מקצים לכם נציג שירות אישי שיהיה לכם נקודת תמיכה מקצועית ומעורבת. מנהל התיק שלכם יעמוד לרשותכם בכל שלב, יעזור לכם לפתור בעיות ולענות על שאלות, וישקיע בהבנת הצרכים הייחודיים שלכם, על מנת להניע אתכם להגשמת היכולת המרבית של חברת המרכזיות שלכם.

מספרי זהב ויהלום במחיר מוזל

אנחנו מציעים את המספרים המבוקשים ביותר בשוק במחירים מיוחדים למשווקים.

מערכת CRM מתקדמת

אנחנו מספקים מערכת CRM מיוחדת המותאמת במיוחד לשוק הטלפוניה והמרכזיות, שתעזור לכם לנהל ולעקוב אחרי לקוחותיכם בצורה אפקטיבית. נציגי השירות שלנו משתמשים בדיוק באותה מערכת.

ממשקים מותאמים אישית

אנחנו מתאימים לכם ממשקים בהתאם למיתוג ולזהות העסקית שלכם, תוך שמירה על הלוגו שלכם.

תגמולים כספיים

 אנחנו מעריכים את המאמץ שלכם ולכן מציעים תגמולים כספיים נוספים למקרים של הגעה ליעדי כמות דקות נכנסות, שילוב פרסומות ועוד.

אנחנו בחברת "ימות המשיח" מאמינים בכוח השותפות ובהצלחה המשותפת. אנו מספקים לכם את הכלים שתצטרכו להקמה ולניהול של חברת מרכזיות משלכם. אם אתם מחפשים את ההזדמנות להשפיע באופן משמעותי על המעמד הכלכלי שלכם, להציע מוצרי טלפוניה מתקדמים ולהתקדם בעולם התקשורת, זה הזמן להצטרף אלינו! אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ולפתוח את עצמכם בפני מגוון רחב של הזדמנויות מרתקות!

דילוג לתוכן